GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 15893290
nr 1589 3290
Pia Rönndahl
(f. 1953), Sverige
Pia Rönndahl (b. 1953), Sweden. Vase, Gustavsbergs Studio, 1980s. Signerad Pia R och studiohanden. Bemålat och glaserat lergods. Height: ca 20, 5 cm,
VASE, Vas, Gustavsbergs Studio, 1980-tal. Signerad Pia R och studiohanden. Bemålat och glaserat lergods. Höjd: ca 20,5 cm
SEK 300
Monday January 8 2024
at 18:21:10
8/1 18:07:29
Gustavsbergs Studio